Home

Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Program dyplomowy Zamki w Polsce
Wylosowane nagrody PDF Drukuj Email
Wpisany przez SQ5GLB   
wtorek, 21 września 2010 16:58

W dniu 18 września br. w 37 Oddziale Terenowym PZK w Warszawie odbyło się tradycyjne uroczyste podsumowanie zawodów krótkofalarskich organizowanych prze 37 OT.

Po słowie wstępnym wygłoszonym przez Prezesa 37 OT PZK Macieja Dębskiego SQ5NAE nastąpiło wręczanie nagród i dyplomów dla zdobywców czołowych miejsc w zawodach. Po zakończeniu tej części uroczystości Szef Rady Sponsorów Jerzy Manarczyk SQ5JD wraz z „dyżurnymi sierotkami” Bożenką SQ5BT i Moniką SQ5LMT rozlosowali nagrody-niespodzianki wśród krótkofalowców, którzy spełnili wymagania regulaminowe R.S. Warunki te spełniło 28 osób, których „szanse”w ilości 35 znalazły się w kapeluszu. Szczęśliwcami okazali się (niech ucałują rączki „sierotek”) w kolejności losowania: Władysław Mirecki SP4ICP, Marcin Palmowski SQ9ITA, Włodzimierz Nawrot DL3KDC, Piotr Eichler SP2LQP, Marian Błaszczyk SP9RTZ oraz Marzena Paluszkiewicz SQ2LKO (buziaczek w policzek Moniki).

Osoby, które nie były obecne na uroczystościach i nie odebrały pucharów, dyplomów oraz nagród-niespodzianek będą to mogły uczynić na Zlocie Kasztelańskim, który odbędzie się w dniach 23-24 X br. w Gorzewie koło Gostynina.

Informacji na temat Zlotu udziela i zgłoszenia przyjmuje Grzegorz SP3CSD tel. kom. 604245357.

Marek Urbanowicz – SQ5GLB

 
Zlot Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
wtorek, 07 września 2010 19:34

Tegoroczny zlot kasztelański planujemy w dniach 23 - 24 X w gospodarstwie agroturystycznym "U Gosi" w miejscowości Gorzewo koło Gostynina. Cena noclegu w granicach 30-40 zł. Można przyjechać już w piątek 22 X. Deklaracje uczestnictwa prosimy przesyłać do Grzegorza SP3CSD. Opis warunków bytowych na stronie: http://www.u-gosi.jasky.pl/u-gosi/

 
I po zamku PDF Drukuj Email

Wybierając się do zamku BNL07 Konotop nie zobaczycie już tego widoku. Ruiny zostały przez właściciela zrównane z ziemia. Dokładniejsze informacje znajdziecie tutaj (artykuł w Gazecie Lubuskiej). Niestety właściciel ruin nie próbował odbudowy i poszedł po linii najmniejszego oporu - zburzył stare i być może wybuduje coś. Trudno, zamiast ruin mamy miejsce po zamku.

 

Fotografię ruin - stan sprzed kilku lat dostarczył Irek SP6TRX

 
Wspomnienie z wakacji - spotkanie w Kołobrzegu Email

22 sierpnia 2010 w Kołobrzegu miało miejsce spotkanie Irka SP6TRX z Jurkiem SP1JON, na którym to zostały wręczone osobiście pieczęcie do dyplomu zamkowego. Moment ten został uwieczniony aparatem fotograficznym. Uroczystość miała miejsce w kawiarence na rynku, przy kawie i deserze.

 

 
Informacja z wyprawy PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 09 września 2010 08:38

Grupa w składzie Marek SQ5GLB, Tomek SP5JCX i Marian SP9RTZ informuje, że w piątek (10.09.2010) jadąc po zamkach Słowacji i Polski zmieniają zasadę pracy. Rozpoczęcie pracy z pierwszego zamku o godzinie 8 czasu lokalnego (06 UTC). Później pracują tak długo jak są korespondenci, gdy ich zabraknie jadą do następnego na liście zamku. Czyli nie będą obowiązywać podane w terminarzu wypraw godziny, a tylko kolejność uruchamianych zamków.

 
Podsumowanie Zawodów Zamkowych 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SQ5GLB   
sobota, 04 września 2010 20:29

Organizatorzy „Zawodów Zamkowych 2010” - Praski Oddział Terenowy PZK, Rada Bractwa zamkowego oraz Marek Urbanowicz – SQ5GLB a także organizatorzy zawodów o Statuetkę Syrenki Warszawskiej – Klub SP5PPK i Wiesław Paszta SQ5ABG serdecznie zapraszają na uroczyste podsumowanie Zawodów, które odbędzie się w dniu 18 września br. w siedzibie 37 OT PZK w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński 381. Początek uroczystości o godz. 11.00.

Porządek imprezy:

  1. Przywitanie Gości,
  2. Zagajenie,
  3. Wręczenie nagród za „Zawody Syrenki 2010”,
  4. Wręczenie nagród za „Zawody Zamkowe 2010”,
  5. Wręczenie nagród dodatkowych,
  6. Losowanie nagród Rady Sponsorów za zawody organizowane przez 37 OT PZK wśród osób spełniających warunki regulaminu R.S.,
  7. Spotkanie przy grillu.

Po zakończeniu imprezy w OT przy Wale Miedzeszyńskim organizatorzy serdecznie zapraszają na Zlot Krótkofalowców „Twierdza Modlin 2010”.

Wszelkie informacje na temat Zlotu na stronie Praskiego Oddziału Terenowego PZK.

 

Wiesław Paszta – SQ5ABG oraz Marek Urbanowicz – SQ5GLB

 

 
Wrześniowa wyprawa zamkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez SQ5GLB   

W dniach od 06 do 12 września br. planowana jest wyprawa po zamkach w Małopolsce a także po zamkach słowackich (10.09.br). Uczestnikami wyprawy będą Zbigniew SP2QCS, Marian SP9RTZ, Marek SQ5GLB oraz (mamy nadzieję) stacje miejscowe. Dokładny "zamkowy rozkład jazdy" znajduje się w zakładce wyprawy zamkowe.

Serdecznie zapraszamy do łączności i ewentualnego spotkania pod zamkiem...

Marek SQ5GLB

 

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 28
Valid XHTML and CSS.