Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Logi za zawody PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 16 maja 2010 20:58

Logi za zawody spływają systematycznie, stan logów przyjętych można sprawdzić wybierając z menu "Zawody zamkowe".

Wystąpił problem z załącznikami poczty do listów wysyłanych z serwisu o2. Dziś wieczorem robot został ulepszony, a zainteresowani poinformowani o tym fakcie indywidualnie. Dalsze przyjmowanie logów powinno iść bezproblemowo.

Za powstałe utrudnienia przepraszam  - Wojciech

 

 
Zawody Zamkowe 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 13 maja 2010 18:22

Zawody Zamkowe już 15 maja 2010, od 15:00 do 18:00 UTC.

Logi za zawody wysłać należy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Logi za zawody będą przyjmowane przez program ZZ Robot. Program ten automatycznie odbiera pocztę z konta Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poczta będzie sprawdzana co ok. 15 minut i należy uzbroić się w cierpliwość. Program odpowie na 100%. Robot dość skrupulatnie będzie sprawdzał logi pod kontem poprawności jego wypełnienia. Jeżeli wykryje błędy, przyśle list z podaniem co jest nie tak. Po poprawieniu logu należy przesłać go ponownie. Przyjęte logi pojawią się automatycznie na liście logów nadesłanych.

Więcej…
 
Pierwsze dyplomy klasy Korona PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
sobota, 24 kwietnia 2010 09:00
Miło nam zakomunikować, że kol. Ryszard Jurkowski SQ5JUJ zdobył jako pierwszy dyplomy Szlachecki i Rycerski w klasie "Korona".
Poniżej przedstawiamy zdjęcia tych dyplomów wykonane przed wysyłką.
GRATULUJEMY!
 
Wzór pieczęci Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 marca 2010 20:16

Mamy przyjemność zaprezentować zdjęcie pieczęci doczepianej do dyplomu. Zdjęcie jest umieszczone w dziale Regulamin->wzory dyplomów

 
Logowanie do serwisu PDF Drukuj Email

Logowanie do serwisu jest przeznaczone dla uczestników w programie "Zamki w Polsce".

Po zalogowaniu użytkownicy będą samodzielnie wprowadzać dane dotyczące zrobionych i potwierdzonych łączności z zamkami, anonsować wyprawy, zgłaszać aktywność z natychmiastowym wpisaniem na listę aktywności, automatycznie generować wnioski na dyplomy (sprawdź i wyślij zgłoszenie), zgłaszanie stanu zrobionych i potwierdzonych zamków do współzawodnictwa.

Na dzień dzisiejszy udostępniona jest funkcja odpisywania w serwisie zrobionych zamków do dyplomu szlacheckiego i rycerskiego. Anonsowanie aktywności, zgłaszanie aktywności realizowane jest w oparciu o mechanizmy starej strony udostępniane w serwisie ZamkiSP. Pozostałe funkcjonalności będą pojawiać się w serwisie sukcesywnie.

Istotnym warunkiem do sprawnego działania serwisu jest użycie własnego znaku do logowania (nazwa użytkownika) oraz akceptacja regulaminu. Regulamin ten przewiduje podanie obowiązkowych danych: imię, nazwisko i QTH, z czego do wiadomości innych użytkowników udostępniane są: imię i QTH. Podanie tych danych dla stacji indywidualnych i nasłuchowych nie powinno to być problemem.
Stacje klubowe uczestniczące w programie również podają znak z zezwolenia, ale w polu imię wpisują  skróconą nazwę klubu, a w polu nazwisko znak operatora wprowadzającego dane w imieniu klubu.
(sposób utworzenia nazwy skróconej można zobaczyć na liście współzawodnictwa klubów).

W razie wątpliwości proszę o email do Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Szansa na dodatkowe nagrody po starcie w Zawodach Zamkowych PDF Drukuj Email

Pozaregulaminowe Nagrody Rady Sponsorów
dla nadawców  - uczestników zawodów krótkofalarskich
37 Oddziału Terenowego PZK.

Rada Sponsorów to niezależne ciało powstałe w celu zbierania funduszy od instytucji i osób prywatnych przeznaczonych wyłącznie na zakupienie nagród pozaregulaminowych w zawodach krótkofalarskich organizowanych w 37 OT PZK, a także na opłacenie ich wysyłki.

Działanie takie przyczynia się do zwiększonego zainteresowania zawodami o statuetkę „Syrenki Warszawskiej”, „Zawodami Zamkowymi” oraz zawodami „Nocnych Marków”.

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE Drukuj Email

Uczestnicy program dyplomowego "Zamki w Polsce" długo oczekiwali na wydanie dyplomu. Wreszcie działania Rady Bractwa Zamkowego spowodowały, że dyplomy ujrzały światło dzienne. Duży udział finansowy w tym przedsięwzięciu miał Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców sponsorując druk dyplomów.

Dziękujemy w tym miejscu Piotrowi SP2JMR za przychylność dla programu zamkowego aktywizującego środowisko krótkofalowców, z których większość uczestników przynależy do PZK.  Dziękujemy również Zbyszkowi SP2IU za pomoc w kontaktach z Zarządem Głównym PZK.

Rada Bractwa Zamkowego - SQ5GLB, SP6TRX, SP3CSD, SP2ALT

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>

Strona 34 z 35
Valid XHTML and CSS.