Home Memoriał SP6VGS

Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Wyniki Memoriału Grzegorza Sarneckiego SP6VGS PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
środa, 26 września 2012 21:01

Wyniki Zawodów Memoriał Grzegorza Sarneckiego - SP6VGS


Komisja w składzie Marek Urbanowicz SQ5GLB oraz Wojciech Rydzkowski SP2ALT
stwierdziła, Ŝe w zawodach uczestniczyło 59 stacji nadawczych oraz dwie stacje nasłuchowe. Do
organizatora dotarło 50 logów od stacji nadawców w tym 3 logi od stacji zagranicznych.

W Klasyfikacji Generalnej ujętych zostało 50 stacji, a czołowe miejsca zajęły stacje:

Miejsce I.  SP4KSY  105 punktów
Miejsce II. SP9BNM 104 punkty
Miejsce III SP6JOE 102 punkty

Stacje te otrzymują puchary i dyplomy.



Klasyfikacje grupowe. Komisja postanowiła utworzyć wszystkie klasyfikacje grupowe
niezależnie od ilości zgłoszeń, przyznając puchary w grupie I i II za pierwsze miejsce,
pozostałym stacjom tylko dyplomy. 

Wyniki stacji czołowych w grupach:

I. - stacje pracujące z zamków

Miejsce I. SP6TRX/3 94 punkty 
Miejsce II. SP9RTZ/7 83 punkty
Miejsce III. SP4SHW/P 81 punktów

SP6TRX otrzymuje puchar oraz dyplom, pozostałe stacje dyplom

II. stacje pracujące emisją SSB

Miejsce I. SP3PJY 94 punkty
Miejsce II. SP4KHM 92 punkty
Miejsce III. SP5XVR 92 punkty

SP3PJY otrzymuje puchar oraz dyplom, pozostałe stacje dyplom

III. stacje pracujące emisją CW

Miejsce I. SP1MHZ 16 punktów
Miejsce II. SP1AEN 14 punktów

Stacje otrzymują tylko dyplom

IV – stacje pracujące emisją RTTY nie utworzono

V stacje pracujące emisją PSK31

Miejsce I. SQ2LKM 10 punktów
Miejsce II. SP3OKS   5 punktów
Miejsce III. SQ6NSG   1 punkt 
Stacje otrzymują tylko dyplomy

VI stacje pracujące emisją FM nie utworzono

VII stacje nasłuchowe

Miejsce I. SP3-1058 64 punkty
Miejsce II. SP2-16004 36 punktów

Stacje otrzymują tylko dyplomy

Szczegółowe wyniki wszystkich stacji:

KLASYFIKACJA GENERALNA UCZESTNIKÓW

 

LP.

ZNAK

Grupa

Czas

QSO

zal.

% popr

Wynik

1

SP4KSY

II

132

58

50

86.2

105

2

SP9BNM

II

173

58

45

77.6

104

3

SP6JOE

II

146

55

43

78.2

102

4

SP6ZDA

II

145

52

43

82.7

94

5

SP3PJY

II

162

54

44

81.5

94

6

SP6TRX/3

I

175

61

45

73.8

94

7

SP4KHM

II

159

51

42

82.4

92

8

SP5XVR

II

171

53

43

81.1

92

9

SP9PDF

II

174

52

42

80.8

90

10

US7WW

II

95

46

40

87.0

89

11

SP3UY

II

166

46

40

87.0

88

12

SP6PAX

II

174

49

41

83.7

86

13

SP9RTZ/7

I

144

54

38

70.4

83

14

SP3DWH

II

148

44

37

84.1

82

15

SP4SHW/P

I

171

51

39

76.5

81

16

SQ3NMT

II

147

46

37

80.4

80

17

SP4AWE

II

168

47

41

87.2

79

18

SQ9ORQ

II

145

52

38

73.1

78

19

SP5CGN/4

I

167

52

37

71.2

77

20

SQ6PLH

I

51

40

34

85.0

76

21

SP3HUO

II

139

44

36

81.8

76

22

SP1MHZ

III

173

48

36

75.0

76

23

SP1MVG

II

153

41

34

82.9

74

24

SQ3HXH

II

44

38

33

86.8

73

25

SP2ALT/6

I

161

40

35

87.5

73

26

SP6BBE/8

II

173

34

28

82.4

73

27

SN70ABK

II

167

41

32

78.0

71

28

SQ5ABG

I

172

40

33

82.5

71

29

SQ3POX

II

83

41

34

82.9

70

30

SQ5GLB/4

I

131

46

36

78.3

70

31

SQ9OKY

II

133

47

33

70.2

69

32

SP4FVS

II

139

41

31

75.6

65

33

UR4WXL

II

96

28

22

78.6

64

34

SQ7OVX

II

166

33

26

78.8

62

35

SP4FMD

II

129

33

26

78.8

61

36

SQ5LTH/2

II

128

37

26

70.3

55

37

DL8UAA

II

130

30

25

83.3

53

38

SQ5JUJ

II

76

24

20

83.3

52

39

SQ7SAX

II

132

34

21

61.8

49

40

SQ8PIW

II

172

21

17

81.0

44

41

SQ3KLD

II

73

19

17

89.5

43

42

SP4AAZ

II

49

25

20

80.0

42

43

SQ9CWO

II

26

17

15

88.2

41

44

SQ6NSG

V

103

25

20

80.0

38

45

SP3QFV

II

39

7

7

100.0

31

46

SQ9LBC

II

115

19

16

84.2

27

47

SQ2TAB

II

169

21

14

66.7

27

48

SP1AEN

III

57

9

7

77.8

14

49

SQ2LKM

V

75

7

5

71.4

10

50

SP3OKS

V

20

6

4

66.7

5




GRUPA I – stacje pracujące z zamków

LP.

ZNAK

Grupa

Wynik

1

SP6TRX/3

I

94

2

SP9RTZ/7

I

83

3

SP4SHW/P

I

81

4

SP5CGN/4

I

77

5

SQ6PLH

I

76

6

SP2ALT/6

I

73

7

SQ5ABG

I

71

8

SQ5GLB/4

I

70



GRUPA II – stacje pracujące emisją SSB

LP.

ZNAK

Grupa

Wynik

1

SP3PJY

II

94

2

SP4KHM

II

92

3

SP5XVR

II

92

4

SP9PDF

II

90

5

US7WW

II

89

6

SP3UY

II

88

7

SP6JOE

II

86

8

SP6PAX

II

86

9

SP3DWH

II

82

10

SP6ZDA

II

80

11

SQ3NMT

II

80

12

SQ9ORQ

II

78

13

SP4KSY

II

76

14

SP3HUO

II

76

15

SP9BNM

II

75

16

SP1MVG

II

74

17

SP6BBE/8

II

73

18

SN70ABK

II

71

19

SQ3POX

II

70

20

SQ9OKY

II

69

21

SQ3HXH

II

68

22

SP4AWE

II

66

23

SP4FVS

II

65

24

UR4WXL

II

64

25

SQ7OVX

II

62

26

SP4FMD

II

61

27

SQ5LTH/2

II

55

28

SQ5JUJ

II

52

29

DL8UAA

II

51

30

SQ7SAX

II

49

31

SQ8PIW

II

44

32

SQ3KLD

II

43

33

SP4AAZ

II

42

34

SQ9CWO

II

41

35

SP3QFV

II

31

36

SQ9LBC

II

27

37

SQ2TAB

II

27



GRUPA III – stacje pracujące emisją CW

LP.

ZNAK

Grupa

Wynik

1

SP1MHZ

III

16

2

SP1AEN

III

14



GRUPA V – stacje pracujące emisją PSK31

LP.

ZNAK

Grupa

Wynik

1

SQ2LKM

V

10

2

SP3OKS

V

5

3

SQ6NSG

V

1



GRUPA VII – stacje nasłuchowe

LP.

ZNAK

Grupa

HRD

zal.

% popr

Punkty

Wynik

1

SP3-1058

VII

40

31

77.5

64

64

2

SP2-16004

VII

44

16

36.4

36

36


Zawody zostały rozliczone za pomocą programu Crosschecker Marka SP7DQR, któremu
serdecznie dziękujemy za udostępnienie programu. Logi SWL oraz podliczenie punktów zostało
wykonane programami napisanym przez SP2ALT.
Puchary i dyplomy zostały wręczone na podsumowaniu zawodów OT37 PZK w Warszawie
w dniu 15.09.2012 oraz na Zjeździe Kasztelańskim w dniu 22.09.2012 w Drawnie. Wręczane
były równieŜ wylosowane pozaregulaminowe nagrody ufundowane przez Radę Sponsorów
37 OT PZK. Nieodebrane puchary, dyplomy i nagrody zostaną przekazane do właściwych OT
PZK
Dyplomy uczestnictwa w wersji elektronicznej dla pozostałych stacji będą rozesłane pocztą
internetową. Chcący otrzymać wersję papierową dyplomu uczestnictwa proszeni są o kontakt
z Irkiem SP6TRX: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Wyniki zawodów są ostateczne.

Dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na jubileuszowe X Zawody Zamkowe w trzecią
sobotę maja - 18.05.2013r.

Vy 73! Marek SQ5GLB i Wojtek SP2ALT

 
Valid XHTML and CSS.