Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Zawody Militarne 2013 wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 12 września 2013 19:47

Wyniki Zawodów Militarnych 2013

 

W pierwszych Zawodach Militarnych rozegranych 10 sierpnia 2013r. udział wzięły 73 stacje. 10 stacji pracowało z fortów i zamków, 61 ze stałego QTH i dzienniki przesłały 2 stacje nasłuchowe. 5 dzienników zostało użytych do kontroli: SP2AYC, SP5FHF/5, SP3J, SP2KFW, SQ2HNA. Zabrakło tylko czterech dzienników do kompletu. Po rozliczeniu zawodów dla klasyfikacji generalnej oraz w każdej emisji z osobna ustalono wyniki:

Grupa I – stacje pracujące z fortów i zamków

Klasyfikacja generalna (MIX)

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP2ALT/2

170

64

58

90.6

122

2

SQ5GLB/2

115

56

54

96.4

112

3

SP7SZW/P

177

56

48

85.7

105

4

SP9YFF/4

155

57

49

86.0

101

5

SP9RTZ/9

178

55

46

83.6

96

6

SQ4CTS

87

53

45

84.9

92

7

SP6TRX/3

168

51

42

82.4

84

8

SP3PML

158

41

34

82.9

74

9

SQ2BNM/2

124

36

33

91.7

68

10

SP2MSF/2

65

21

18

85.7

42

 

Klasyfikacja CW

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP7SZW/P

177

5

3

60.0

5

 

Klasyfikacja SSB

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP2ALT/2

170

64

58

90.6

122

2

SQ5GLB/2

115

56

54

96.4

112

3

SP9YFF/4

155

57

49

86.0

101

4

SP7SZW/P

177

50

44

88.0

98

5

SP9RTZ/9

178

55

46

83.6

96

6

SQ4CTS

87

53

45

84.9

92

7

SP6TRX/3

168

51

42

82.4

84

8

SP3PML

158

41

34

82.9

74

9

SQ2BNM/2

124

36

33

91.7

68

10

SP2MSF/2

65

21

18

85.7

42

 

Klasyfikacja RTTY

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP7SZW/P

177

1

1

100.0

2

 

Grupa II – stacje pracujące ze stałego QTH

Klasyfikacja generalna (MIX)

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP4KHM

171

67

62

92.5

132

2

SP1AEN

174

68

64

94.1

131

3

SN7F

130

63

59

93.7

128

4

SQ9ORQ

133

61

56

91.8

124

5

SP7VTQ

176

61

57

93.4

124

6

SP7PGK

144

60

58

96.7

122

7

SP9IEK

166

62

59

95.2

122

8

SQ4G

146

59

53

89.8

119

9

3Z1K

174

54

52

96.3

118

10

SQ9OUM/9

170

58

52

89.7

115

11

SN4PW

137

60

53

88.3

113

12

SP2OFP

153

57

54

94.7

112

13

SP3DWH

178

49

47

95.9

106

14

SP7FGA

138

56

49

87.5

105

15

SP3PJY

53

53

49

92.5

103

16

SP8PRL

51

52

46

88.5

100

17

SP5KVW

162

59

47

79.7

100

18

SP6GF

150

52

45

86.5

99

19

SP4SHW

162

50

43

86.0

94

20

SP9FRZ

90

48

42

87.5

93

21

SQ7CGN

150

53

47

88.7

93

22

SO5MAB

172

49

45

91.8

93

23

SQ2WHH

164

40

37

92.5

86

24

SQ9DXT

122

47

43

91.5

85

25

SP5MBI

62

38

35

92.1

84

26

SP3FTA

167

38

34

89.5

81

27

SP3PWL

29

42

37

88.1

78

28

SP4AWE

52

39

35

89.7

78

29

SQ7SAX

157

36

31

86.1

77

30

SQ6ADB

173

41

36

87.8

76

31

SP6GBP

174

35

32

91.4

73

32

SP9JZT

116

48

36

75.0

71

33

SQ5JUJ

125

36

29

80.6

71

34

SQ7OVX/7

171

32

29

90.6

71

35

SQ4IOH

174

35

30

85.7

70

36

SQ4NYN/7

154

34

30

88.2

69

37

SP1MHZ

135

35

29

82.9

66

38

SP8OOB

166

30

26

86.7

65

39

SP6BBE/8

178

32

29

90.6

64

40

SN0ROZ

178

32

27

84.4

63

41

SP4AAZ

89

24

22

91.7

51

42

SQ7NLE

103

28

23

82.1

50

43

DL8UAA

152

29

23

79.3

46

44

SQ2T

173

24

21

87.5

46

45

SP1PMY

86

22

20

90.9

43

46

SQ8OQE

156

25

22

88.0

41

47

SP9XU

180

25

19

76.0

35

48

LY2MM

100

19

16

84.2

31

49

SQ9LBC

148

21

12

57.1

20

50

SP3QFV

17

4

3

75.0

15

51

SP4EOO

99

8

6

75.0

9

52

SQ8CMF

13

3

3

100.0

8

 

Klasyfikacja CW

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP1AEN

174

14

13

92.9

22

2

SN4PW

137

11

11

100.0

20

3

SN7F

130

8

7

87.5

15

4

SP4EOO

99

8

6

75.0

9

5

LY2MM

100

6

5

83.3

9

6

SP1MHZ

135

8

5

62.5

9

7

SP4KHM

171

7

5

71.4

8

8

SN0ROZ

178

7

5

71.4

8

9

SP4AAZ

89

5

4

80.0

7

10

DL8UAA

152

2

2

100.0

4

11

SP3PWL

29

2

2

100.0

3

 

Klasyfikacja SSB

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SQ9ORQ

133

61

56

91.8

124

2

SP7VTQ

176

61

57

93.4

124

3

SP7PGK

144

60

58

96.7

122

4

SP9IEK

166

62

59

95.2

122

5

SQ4G

146

59

53

89.8

119

6

SP4KHM

171

59

56

94.9

119

7

3Z1K

174

54

52

96.3

118

8

SQ9OUM/9

170

58

52

89.7

115

9

SN7F

130

55

52

94.5

113

10

SP2OFP

153

57

54

94.7

112

11

SP1AEN

174

54

51

94.4

109

12

SP3DWH

178

49

47

95.9

106

13

SP7FGA

138

56

49

87.5

105

14

SP3PJY

53

53

49

92.5

103

15

SP8PRL

51

52

46

88.5

100

16

SP5KVW

162

59

47

79.7

100

17

SP6GF

150

52

45

86.5

99

18

SP4SHW

162

50

43

86.0

94

19

SP9FRZ

90

48

42

87.5

93

20

SN4PW

137

49

42

85.7

93

21

SQ7CGN

150

53

47

88.7

93

22

SO5MAB

172

49

45

91.8

93

23

SQ2WHH

164

40

37

92.5

86

24

SQ9DXT

122

47

43

91.5

85

25

SP5MBI

62

38

35

92.1

84

26

SP3FTA

167

38

34

89.5

81

27

SP4AWE

52

39

35

89.7

78

28

SQ7SAX

157

36

31

86.1

77

29

SQ6ADB

173

41

36

87.8

76

30

SP3PWL

29

40

35

87.5

75

31

SP6GBP

174

35

32

91.4

73

32

SP9JZT

116

48

36

75.0

71

33

SQ5JUJ

125

36

29

80.6

71

34

SQ7OVX/7

171

32

29

90.6

71

35

SQ4IOH

174

35

30

85.7

70

36

SQ4NYN/7

154

34

30

88.2

69

37

SP8OOB

166

30

26

86.7

65

38

SP6BBE/8

178

32

29

90.6

64

39

SP1MHZ

135

27

24

88.9

57

40

SN0ROZ

178

25

22

88.0

55

41

SQ7NLE

103

28

23

82.1

50

42

SQ2T

173

24

21

87.5

46

43

SP4AAZ

89

19

18

94.7

44

44

SP1PMY

86

22

20

90.9

43

45

DL8UAA

152

27

21

77.8

42

46

SQ8OQE

156

25

22

88.0

41

47

SP9XU

180

25

19

76.0

35

48

LY2MM

100

13

11

84.6

22

49

SQ9LBC

148

21

12

57.1

20

50

SP3QFV

17

4

3

75.0

15

51

SQ8CMF

13

3

3

100.0

8

 

Klasyfikacja RTTY

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP4KHM

171

1

1

100.0

5

 

Grupa III – nasłuchowcy

LP.

ZNAK

HRD

HRD zal.

% popr

Wynik

1

SP4-2101K

34

20

58.8

54

2

SP4-208

8

6

75.0

9

Stacje z miejsc 1-3 w każdej grupie i klasyfikacji otrzymują drukowany dyplom (znaki wyróżnione pogrubieniem).

Puchary zgodnie z regulaminem zawodów otrzymują: Grupa I: SP2ALT (MIX i SSB łącznie); Grupa II: SP4KHM (MIX), SP1AEN (CW), SQ9ORQ (SSB). Zostały one ufundowane przez Praski OT PZK (grupa I), Radę Bractwa Zamkowego (grupa II – MIX), SP2ALT (grupa II – SSB), SP6TRX (grupa II –CW). Stacje biorące udział w tych zawodach oraz Zawodach Zamkowych i Syrenki Warszawskiej będą brały udział w losowaniu nagród pozaregulaminowych ufundowanych przez Radę Sponsorów pod przewodnictwem Jurka SQ5JD. Uroczyste podsumowanie zawodów odbędzie się w 21 września w Warszawie w siedzibie Praskiego OT PZK ul. Wał Miedzeszyński 381. Dyplomy w wersji elektronicznej uczestnictwa dla pozostałych stacji będą rozesłane pocztą elektroniczną. Chcący otrzymać wersję papierową dyplomu uczestnictwa proszeni są o kontakt z Irkiem SP6TRX : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zawody zostały rozliczone programem Marka SP7DQR, któremu składamy wyrazy uznania za włożoną pracę. Punkty podliczone zostały przez program organizatora.

Wyniki zawodów są ostateczne.

Vy 73! Marek SQ5GLB i Wojtek SP2ALT

 

 
Valid XHTML and CSS.