Home

Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Wyniki Zawodów Militarnych 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 września 2014 12:13

Przedstawiamy skrócone do 5 pierwszych miejsc wyniki Zawodów Militarnych 2014.
Nagrodzonych zapraszamy na Zjazd Kasztelański po odbiór Pucharów i dyplomów.

Kompletne wyniki wszystkich stacji są tutaj a plik PDF tutaj

Grupa I – stacje pracujące z fortów i zamków

Klasyfikacja generalna (MIX)

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP6TRX/3

177

76

62

81.6

162

2

SP7PTM/P

166

66

60

90.9

149

3

SP9YFF/4

176

70

57

81.4

138

4

HF70B

177

58

53

91.4

132

5

SQ5GLB/9

139

56

50

89.3

124

 

 

Klasyfikacja CW

 

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal

% popr

Wynik

1

SP6TRX/3

177

10

8

80.0

27

2

SP7PTM/P

166

8

6

75.0

21

3

SP9KJU/6

110

3

3

100.0

11

4

SP9YFF/4

176

6

4

66.7

10

5

SP2IU/2

114

2

2

100.0

7

 

Klasyfikacja SSB

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal

% popr

Wynik

1

HF70B

177

58

53

91.4

132

2

SQ5GLB/9

139

56

50

89.3

124

3

SP6KEP/P

111

57

48

84.2

120

4

SQ4CTS/4

150

58

50

86.2

120

5

SP6TRX/3

177

60

49

81.7

120

 

Klasyfikacja RTTY

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP7PTM/P

166

8

8

100.0

17

2

SP9YFF/4

176

7

7

100.0

16

3

SP6TRX/3

177

6

5

83.3

15

 

 

Grupa II – stacje pracujące ze stałego QTH

Klasyfikacja generalna (MIX)

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP4KHM

165

73

64

87.7

163

2

SQ6POM

173

71

64

90.1

156

3

SQ2BNM

162

53

48

90.6

140

4

SP7VTQ

134

61

53

86.9

138

5

SP9IEK

169

63

56

88.9

136

 

Klasyfikacja CW

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SQ2BNM

162

7

6

85.7

23

2

SP4AWE

104

7

6

85.7

20

3

SP1AEN

173

7

6

85.7

19

4

SP4KHM

165

6

5

83.3

15

5

SN0ROZ

158

5

3

60.0

5

 

Klasyfikacja SSB

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal.

% popr

Wynik

1

SP9IEK

169

63

56

88.9

136

2

SP3PJY

145

63

54

85.7

134

3

SP3DWH

162

58

53

91.4

133

4

SQ4OLG

148

58

50

86.2

131

5

SP5XVR/2

149

58

51

87.9

130

 

Klasyfikacja RTTY

 

LP.

ZNAK

Czas

QSO

QSO zal

% popr

Wynik

1

SQ6POM

173

10

10

100.0

27

2

SP4KHM

165

7

7

100.0

22

3

SQ7BTY

141

7

7

100.0

19

4

SP7PGK

72

6

6

100.0

17

5

SQ2BNM

162

7

6

85.7

17

 

Grupa III – nasłuchowcy

 

LP.

ZNAK

HRD

HRD zal.

% popr

Wynik

1

SP4-208

40

36

90.0

91

 

 

Stacje z miejsc 1-3 w każdej grupie i klasyfikacji otrzymują drukowany dyplom (znaki wyróżnione pogrubieniem). Puchary zgodnie z regulaminem zawodów otrzymują:

Grupa I: SP6TRX (MIX), HF70B (SSB);

Grupa II: SP4KHM (MIX), SP9IEK (SSB).

 

 
Valid XHTML and CSS.