Home

Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Wyniki Współzawodnictwa Rocznego 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 lutego 2017 22:05

Dziś minął termin uzupełniania QSO na dyplom rycerski oraz zgłaszania wypraw zamkowych.

Oto zapisane w systemie wyniki na dzień 1.2.2017:

WSPÓŁZAWODNICTWO KASZTELAŃSKIE 2016

LP

Znak

Imię

QTH

Zamki

1

SQ5GLB

Marek

Warszawa

234

2

SP2ALT

Wojciech

Chojnice

89

3

SP6TGI

Jan

Lubań Śląski

88

4

SQ2BNM

Mariusz

Toruń

83

5

SP2LQP

Piotr

Chojnice

72

6

SP4SHW

Jerzy

Olsztyn

48

7

SP4YLA

Julita

Olsztyn

45

8

SQ8JCB

Mariusz

Łuków

45

9

SQ4IOH

Kazimierz

Olsztyn

44

10

SP4TKO

Jacek

Olsztyn

43

11

SP4KSY

KL. LOK

Olsztyn

39

12

SP8BBK

Jerzy

Kolbuszowa Grn.

36

13

SP3QFV

Wojciech

Rzgów

31

14

SP6GF

Marek

Głogów

30

15

SP3PMA

Klub Kr. Gwarek

Konin

30

16

SQ6NSG

Adam

Głogów

30

17

SP3CMA

Jarosław

Piła

27

18

SP6JQF

Zenon

Wrocław

26

19

SP6TRX

Ireneusz

Głogów

25

20

SP6LZA

Marcin

Wrocław

19

21

SO6MCH

Jakub

Głogów

14

22

SO6NIG

Patryk

Głogów

13

23

SQ9OUM

Bogdan

Bytom

11

24

SP6KGJ

Kl.LOK

Głogów

11

25

SQ3HTK

Waldemar

Piła

10

26

SQ2AJN

Andrzej

Stegna

10

27

SO2TT

Edward

Keila

8

28

SP7WLU

Wojciech

Łódź

8

29

SQ2TOM

Tomasz

Bydgoszcz

7

30

SP3EA

Adam

Piła

6

31

SP3EIE

Dariusz

Piła

6

32

SQ8HNB

Radosław

Zamość

5

33

SQ6RQO

Krzysztof

Siechnice

5

34

SP2SV

Krzysztof

Chełmno

5

35

SQ2EEY

Krystian

Kwidzyn

4

36

SQ1PSA

Jan

Szczecin

4

37

SP5DU

Krzysztof

Warszawa

3

38

SQ4OL

Andrzej

Olsztyn

3

39

SP9IVD

Rafał

Kraków

2

40

SP7PTM

Szk. Kl. Kr.

Tomaszów Mazowiecki

2

41

SP1MVG

Krzysztof

Szczecin

2

42

SP6IZU

Hubert

Wrocław

1

43

SQ5TDW

Grzegorz

Warszawa

1

44

SP2SGX

Marcin

Inowrocław

1

45

SP8PRL

KL. KF

Chełm

1

46

SP9PGE

KL. KGER

Kraków

1

47

SQ5PGK

Dariusz

Warszawa

1

48

SP9MOA

Niepolomicki Kl.Kf

Niepolomice

1

49

SP7PKI

KL. KF

Kielce

1

50

SQ2BXI

Marcin

Gdańsk

1

51

SP1PMY

Myśliborski K.Ł. PZK

Myślibórz

1

52

SP9RTZ

Marian

Borowce

1

53

SP7KMX

KLub LOK

Skierniewice

1

54

SP6KEP

KL.KF

Leśnica

1

55

SP9PKS

KL.KF

Mikołów

1

56

SP2KMH

KL. KF

Tczew

1

57

SP9PKM

KL.KF

Pszów

1

58

SP3BBS

Marcin

Rawicz

1

59

SP5JCX

Tomasz

Warszawa

1

60

SP2IU

Zbigniew

Bydgoszcz

1

61

RA1L

Konstantin

St.Petersburg - Rosja

1

62

SP9MDY

Hubert

Maków Rac.

1

63

SP9WZO

Bronisław

Cieszyn

1

64

SP5FHF

Jan

Warszawa

1

65

SP2DKI

Ireneusz

Mogilno

1

66

SP9KJU

KL.KF

Racibórz

1

67

SP2TMT

Klub Kf PZK

Toruń

1

WSPÓŁZAWODNICTWO RYCERSKIE 2016

LP

Znak

Imię

QTH

QSO

1

SP4SHW

Jerzy

Olsztyn

763

2

SP7ITS

Wiesław

Smardzewice

704

3

SP9MQS

Jan

Czechowice-Dziedzice

661

4

SP6OJG

Marian

Ozimek

621

5

SP6BBE

Zbigniew

Brzeg

584

6

SP7AH

Paweł

Kielce

475

7

SP6GF

Marek

Głogów

444

8

SP8LEP

Artur

Pasieka

436

9

SP3EIE

Dariusz

Piła

407

10

SP2TMT

Klub Kf PZK

Toruń

396

11

SP3QFV

Wojciech

Rzgów

394

12

SP7PTM

Szk. Kl. Kr.

Tomaszów Mazowiecki

390

13

SQ2BNM

Mariusz

Toruń

296

14

SP2GK

Grzegorz

Chojnice

294

15

SP2SV

Krzysztof

Chełmno

293

16

SP3DWH

Zygmunt

Wolsztyn

244

17

SQ2MTI

Krzysztof

Tczew

221

18

SQ2TOM

Tomasz

Bydgoszcz

205

19

SP2GUC

Eugeniusz

Chojnice

205

20

SP8BBK

Jerzy

Kolbuszowa Grn.

201

21

SQ9OUM

Bogdan

Bytom

194

22

SP2ALT

Wojciech

Chojnice

178

23

SP6KEP

KL.KF

Leśnica

176

24

SP7WLU

Wojciech

Łódź

166

25

SQ8MFM

Marek

Chełm

150

26

SQ3BYQ

Marek

Golina

141

27

SP3UY

Wiesław

Białośliwie

107

28

SQ4IOH

Kazimierz

Olsztyn

99

29

SP9KDA

Olesno

96

30

SP3J

Janusz

Jarocin

85

31

SQ8JCB

Mariusz

Łuków

75

32

SP5L

Edward

Warszawa

59

33

SQ2AHL

Tadeusz

Inowrocław

56

34

SP4TKO

Jacek

Olsztyn

55

35

SP5POT

KL. KF

Warszawa

50

36

SP5AHR

Mieczysław

Warszawa

49

37

SP4KSY

KL. LOK

Olsztyn

48

38

SQ9CWO

Jan

Olesno

45

39

SP2RAK

Rafał

Toruń

45

40

DD0VE

Ralf

Kurort Martha

33

41

SP2MSF

Ireneusz

Toruń

31

42

SP7MFU

Andrzej

Kielce

22

43

SQ6NSG

Adam

Głogów

18

44

SQ5SUL

Cezary

Białołęka Dworska

14

45

SQ5JUJ

Ryszard

Nowy Zglechów

12

46

SO6NIG

Patryk

Głogów

9

47

SP2SGN

Paweł

Bydgoszcz

9

48

SP2YMX

Chełmski Kl. Kr.

Chełmno

8

49

SP4FDH

Michał

Pisz

7

50

SP2DTO

Stanisław

Starogard Gdański

6

51

SP6TRX

Ireneusz

Głogów

6

52

SQ9HF

Łukasz

Skawina

5

53

SP2UKX

Janusz

Toruń

5

54

SP2PR

Paweł

Toruń

5

55

SQ8HNB

Radosław

Zamość

3

56

OM8AKX

Peter

Kosice

2

57

SQ6POM

Marcin

Głogów

2

58

SP4FMD

Andrzej

Dobki

1

59

SP4PXX

KLub PZK

Olsztyn

1

60

SQ3ODX

Stanisław

Słońsk

1

61

SP7KMX

KLub LOK

Skierniewice

1

62

SQ7RF

Robert

Skierniewice

1

63

SQ2PHK

Grzegorz

Chojnice

1

64

SQ4OL

Andrzej

Olsztyn

1

Współzawodnictwo Kasztelańskie nie przynosi niespodzianek. Natomiast Współzawodnictwo Rycerskie mogłoby wyglądać inaczej, gdyby uczestnicy zastosowali się do regulaminu i zgłosili QSO do dyplomu.

Gratulujemy czołówce osiągniętego wyniku! Dziękujemy za poniesiony wysiłek oraz czas poświęcony na zrobienie QSO i odpisanie w bazie.

Zapraszamy do współzawodnictwa w 2017r.

Wyróżnienia wręczone zostaną na Zjeździe Kasztelańskim 2017.

 
Valid XHTML and CSS.