Home

Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Wyniki współzawodnictwa rocznego 2017 PDF Drukuj Email

 

Do wczoraj można było uzupełnić swój stan liczony do współzawodnictwa rocznego. Oto oficjalne wyniki:

 

WSPÓŁZAWODNICTWO KASZTELAŃSKIE 2017

 

Stan współzawodnictwa (51) - stacje indywidualne i klubowe
LP Znak Imię QTH Zamki
1 SQ5GLB Marek Warszawa 297
2 SP9YFF Radioklub Wojkowice 130
3 SP5IDK Mirosław Warszawa 118
4 SP3QFV Wojciech Rzgów 72
5 SP9RTZ Marian Borowce 68
6 SP9KVZ RK Borowce 68
7 SP2ALT Wojciech Chojnice 66
8 SP3PMA Klub Kr. Gwarek Konin 60
9 SP6TRX Ireneusz Głogów 58
10 SP6TGI Jan Lubań Śląski 48
11 SP4TKO Jacek Olsztyn 36
12 SQ4IOH Kazimierz Olsztyn 32
13 SP3PWL Wolsztyński Kl.Kr. Wolsztyn 31
14 SP3CMA Jarosław Piła 29
15 SP6GF Marek Głogów 26
16 SQ6NSG Adam Głogów 26
17 SP4YLA Julita Olsztyn 23
18 SP6KGJ Kl.LOK Głogów 23
19 SP8BBK Jerzy Kolbuszowa Grn. 20
20 SP5DU Krzysztof Warszawa 13
21 SQ3HTK Waldemar Piła 13
22 SQ9OUM Bogdan Bytom 11
23 SP2MSF Ireneusz Toruń 10
24 SQ2BNM Mariusz Toruń 10
25 SP2TMT Klub Kf PZK Toruń 10
26 SP6LZA Marcin Wrocław 9
27 SP1MVG Krzysztof Szczecin 7
28 SQ8JCB Mariusz Łuków 5
29 SP7WLU Wojciech Łódź 3
30 SQ2BXI Marcin Gdańsk 3
31 SP9PGE KL. KGER Kraków 3
32 SP9IVD Rafał Kraków 3
33 SP3EA Adam Piła 3
34 SP7PL Skierniewicki Kl. Kf Skierniewice 2
35 SQ8HNB Radosław Zamość 2
36 SP4FDH Michał Pisz 2
37 SQ2MTI Krzysztof Tczew 2
38 SP3EIE Dariusz Piła 2
39 SP7PKI KL. KF Kielce 1
40 SQ6OEZ Piotr Jelenia Góra 1
41 SQ8P Patryk Lesko 1
42 SP7KMX KLub LOK Skierniewice 1
43 SQ4FDK Piotr Niedrzwica 1
44 SP4PKM Kętrzyński Kl,KF Kętrzyn 1
45 SP2RTA Karol Chojnice 1
46 SP3ZBY Harcerski Kl. Ł. Piła 1
47 SP2SV Krzysztof Chełmno 1
48 SQ9S Adam Pszów 1
49 SP2DKI Ireneusz Mogilno 1
50 SP3PGS Radio Klub Krobia Krobia 1
51 SP2CYK Andrzej Kwidzyn 1


WSPÓŁZAWODNICTWO ROCZNE RYCERSKIE 2017

 

Stan współzawodnictwa (62) - stacje indywidualne i klubowe
LP Znak Imię QTH QSO
1 SP8LEP Artur Pasieka 1127
2 SP6BBE Zbigniew Brzeg 905
3 SP7ITS Wiesław Smardzewice 831
4 SP4GDC Romuald Nidzica 691
5 SP2KFQ Kl. Łączności Chojnice 681
6 SP6GF Marek Głogów 603
7 SP3QFV Wojciech Rzgów 585
8 SP2ALT Wojciech Chojnice 496
9 SP9MQS Jan Czechowice-Dziedzice 492
10 SQ2MTI Krzysztof Tczew 467
11 SP3UY Wiesław Białośliwie 463
12 SP4SHW Jerzy Olsztyn 451
13 SQ8JCB Mariusz Łuków 438
14 SP3EIE Dariusz Piła 400
15 SP2KMH KL. KF Tczew 396
16 SQ4IOH Kazimierz Olsztyn 331
17 SP7PTM Szk. Kl. Kr. Tomaszów Mazowiecki 308
18 SP8BBK Jerzy Kolbuszowa Grn. 292
19 SQ2AHL Tadeusz Inowrocław 287
20 SP2GK Grzegorz Chojnice 257
21 SP7AH Paweł Kielce 244
22 SP2RTA Karol Chojnice 241
23 SQ9OUM Bogdan Bytom 232
24 SP5EJG Jerzy Warszawa 203
25 SQ2TOM Tomasz Bydgoszcz 192
26 SP7WLU Wojciech Łódź 190
27 SP4KSY KL. LOK Olsztyn 188
28 SP3DWH Zygmunt Wolsztyn 185
29 SQ3BYQ Marek Golina 176
30 SQ8CJB Jerzy Dzikowiec 168
31 SP6OJG Marian Ozimek 161
32 SP7ZK Zbigniew SP7ZK 153
33 SP2SV Krzysztof Chełmno 145
34 SP4FDH Michał Pisz 141
35 SP3J Janusz Jarocin 137
36 SP2GUC Eugeniusz Chojnice 134
37 SP2TMT Klub Kf PZK Toruń 107
38 SP9KDA Olesno 93
39 SP6KEP KL.KF Leśnica 80
40 SP2DTO Stanisław Starogard Gdański 66
41 SP7MFU Andrzej Kielce 60
42 SP4OLL Jerzy Bielsk Podlaski 56
43 SQ8MFM Marek Chełm 54
44 SQ2BNM Mariusz Toruń 53
45 SP7PL Skierniewicki Kl. Kf Skierniewice 51
46 SP2RAK Rafał Toruń 45
47 SQ4OL Andrzej Olsztyn 42
48 SP2MSF Ireneusz Toruń 38
49 SP4TKO Jacek Olsztyn 35
50 SQ2EEY Krystian Kwidzyn 27
51 SQ7RF Robert Skierniewice 25
52 SP5AHR Mieczysław Warszawa 24
53 SQ6NSG Adam Głogów 23
54 SP6TRX Ireneusz Głogów 20
55 SP2PR Paweł Toruń 16
56 SQ9CWO Jan Olesno 13
57 SQ5SUL Cezary Białołęka Dworska 12
58 SQ5JUJ Ryszard Nowy Zglechów 6
59 SP4PXX KLub PZK Olsztyn 3
60 SP4YLA Julita Olsztyn 1
61 SP2SGN Paweł Bydgoszcz 1
62 SP4FMD Andrzej Dobki 1

 

Marek SQ5GLB oraz Artur SP8LEP otrzymają na zjeździe Kasztelańskim grawertony potwierdzające ten sukces.

Gratulujemy!

 
Valid XHTML and CSS.