Home

Info WCA z DXClustera

Logowanie

Wyszukiwanie WCA

Zamiana kodów SP/WCA


kod krajowy
kod WCA

 

Wyniki współzawodnictwa 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 02 lutego 2019 18:16

31 stycznia upłynął termin uzupełniania danych do współzawodnictwa rocznego.

Zgodnie z regulaminem ogłaszamy wyniki za rok 2018

Współzawodnictwo roczne RYCERSKIE 2018

Lp Znak Imię QTH QSO
1 SP2KFQ Kl. Łączności Chojnice 601
2 SP6BBE Zbigniew Dubiecko 557
3 SP4GDC Romuald Nidzica 531
4 SP2RTA Karol Chojnice 511
5 SQ2MTI Krzysztof Tczew 464
6 SP2KMH KL. KF Tczew 434
7 SP6GF Marek Głogów 422
8 SP3UY Wiesław Białośliwie 273
9 SP7ITS Wiesław Smardzewice 231
10 SP2ALT Wojciech Chojnice 219
11 SP4SHW Jerzy Olsztyn 217
12 SP3QFV Wojciech Rzgów 192
13 SP2GK Grzegorz Chojnice 180
14 SP3DWH Zygmunt Wolsztyn 173
15 SQ9OUM Bogdan Bytom 168
16 SQ4IOH Kazimierz Olsztyn 164
17 SP6KEP KL.KF Leśnica 163
18 SP9YFF Radioklub Wojkowice 152
19 SP7WLU Wojciech Łódź 141
20 SQ8JCB Mariusz Łuków 132
21 SP8LEP Artur Pasieka 125
22 SP3J Janusz Jarocin 110
23 SQ3BYQ Marek Golina 106
24 SP3PWL Wolsztyński Kl.Kr. Wolsztyn 96
25 SP7AH Paweł Kielce 94
26 SP4PXX KLub PZK Olsztyn 90
27 SP7PTM Szk. Kl. Kr. Tomaszów Mazowiecki 78
28 SP3EIE Dariusz Piła 76
29 SQ8CJB Jerzy Dzikowiec 63
30 SP5IDK Mirosław Warszawa 58
31 SQ2AHL Tadeusz Inowrocław 56
32 SP6OJG Marian Ozimek 50
33 SQ6NSG Adam Głogów 46
34 SP2GUC Eugeniusz Chojnice 42
35 SP7MFU Andrzej Kielce 38
36 SP6GBP Andrzej Głogów 24
37 SQ2PHK Grzegorz Chojnice 20
38 SP9KDA Olesno 19
39 SP5AHR Mieczysław Warszawa 12
40 SP4FDH Michał Biała Piska 11
41 SP6TRX Ireneusz Głogów 10
42 SP2DTO Stanisław Starogard Gdański 9
43 SP6OLE Ryszard Grodziec 6
44 SP9MQS Jan Czechowice-Dziedzice 5
45 SP5EJG Jerzy Warszawa 4
46 SQ2BNM Mariusz Toruń 4
47 SP2TMT Klub Kf PZK Toruń 4
48 SQ5SUL Cezary Białołęka Dworska 3
49 SQ4JUM Maciej Olecko 1
50 SQ9DXT Jan Zebrzydowice 1
51 SQ9CWO Jan Olesno 1

 

Współzawodnictwo roczne KASZTELAŃSKIE 2018

 

LP Znak Imię QTH Zamki
1 SQ5GLB Marek Warszawa 135
2 SP2ALT Wojciech Chojnice 83
3 SP4YLA Julita Olsztyn 79
4 SQ4IOH Kazimierz Olsztyn 67
5 SP6GF Marek Głogów 54
6 SQ6NSG Adam Głogów 51
7 SP5IDK Mirosław Warszawa 41
8 SP9RTZ Marian Borowce 41
9 SP9KVZ RK Borowce 41
10 SP9YFF Radioklub Wojkowice 34
11 SQ9OUM Bogdan Bytom 19
12 SP3CMA Jarosław Piła 19
13 SP6TRX Ireneusz Głogów 18
14 SP6TGI Jan Lubań Śląski 18
15 SP3PMA Klub Kr. Gwarek Konin 13
16 SP3QFV Wojciech Rzgów 13
17 SQ3HTK Waldemar Piła 11
18 SP2RTA Karol Chojnice 11
19 SQ8JCB Mariusz Łuków 10
20 SP1MVG Krzysztof Szczecin 8
21 SP6GNK Piotr Duszniki Zdrój 6
22 SQ4FDK Piotr Niedrzwica 4
23 SP5DU Krzysztof Warszawa 3
24 SP7WLU Wojciech Łódź 3
25 SP8BBK Jerzy Kolbuszowa Grn. 2
26 SQ7PGW Sławek Łódź 2
27 SQ2EEY Krystian Kwidzyn 2
28 SP2CYK Andrzej Kwidzyn 2
29 SP9IVD Rafał Kraków 1
30 SP3PGS Radio Klub Krobia Krobia 1
31 SP4FDH Michał Biała Piska 1
32 SP6KGJ Kl.LOK Głogów 1
33 SP9PGE KL. KGER Kraków 1
34 SP6JQF Zenon Wrocław 1
35 SP2GK Grzegorz Chojnice 1
36 SQ7WOJ Wojciech Skierniewice 1
37 SP2SV Krzysztof Chełmno 1
38 SQ9IAB Rafał Wieliczka 1

Nagrody w tym roku w postaci grawertonu lub pucharu zgodnie z regulaminem otrzyma Klub SP2KFQ z Chojnic i Marek SQ5GLB. Nagrody wręczymy na Zjeździe Kasztelańskim we wrześniu.

 

 
Valid XHTML and CSS.