Home
Nagrody regulaminowe i pozaregulaminowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
poniedziałek, 25 października 2021 18:57

Na XV Zjeździe Kasztelańskim pradawnym zwyczajem przed wieczerzą zostały wręczone trofea za Zawody Zamkowe i Militarne, Przekazane też zostały nagrody dodatkowe, pozaregulaminowe. W tym roku stolik wyglądał bardzo zacnie:

Za zawody zamkowe zostały wręczone puchary SO3O i SP7RFF, które teraz wędrują do nich pocztą. Za zawody militarne w ramach pucharów - dwie duże łuski - tą z prawej odebrał osobiście SP6TRX, ta z lewej wędruje pocztą do klubu SP3ZBU. Wprawne oko dostrzeże jeszcze 2 małe łuski - nagrody pozaregulaminowe SO3O w kategorii I - CW i SP6GBP w kategorii II - RTTY (nasza promocja tych mniej popularnych emisji). Wręczone zostały również drukowane dyplomy za miejsca I - III, odbierane osobiście lub wędrują pocztą.

 

Na pozostałe nagrody składają się puchary i statuetki za współzawodnictwo roczne rycerskie i oblężnicze ponownie dla Zbyszka SP6BBE,  kasztelańskie dla Leszka SQ9MDF i forteczne dla Krzysztofa SP5DU - również węrdują drogą pocztową.
Marek SQ5GLB wręczył puchar dla najaktywniejszego nadawcy w 2020 pracującego z zamków dla SQ9MDF.

Puchary pozaregulaminowe za współzawodnictwo w programie Architektura Militaris - punkty oporu w kategorii Szturmowej otrzymał Eugeniusz SP2GUC, a w kategorii obrońcy - aktywatora odebrał osobiście Bronisław SP9WZO.

Podobnie za najlepsze osiągnięcia w programie Grody w Polsce - wśród  łowców puchar powędrował do klubu SP2KFQ (duży wkład Eugeniusza SP2GUC, ale pomogli też Karol SP2RTA i Wojciech SP2ALT). Dla aktywatora puchar trafił do rąk Marka SQ5GLB.

Ta wielka deska to podziękowanie Rady Bractwa Zamkowego dla Roberta SQ7RF za wkład włożony w rozwój programu Grody w Polsce.

Rozlosowane zostały kufle wśród aktywatorów (stacje z grupy I w zawodach zamkowych i militarnych). W los uśmiechnął się do: SQ5ABG,  SQ9MT, SP2ALT (zrezygnowałem), SP2RTA (zrezygnował), SP5TE. Rozlosowane też zostały 3 termosy na zimne napoje: SP5UUD, SQ5WH, SP9TKW.

 
Valid XHTML and CSS.