Home Wyprawy zamkowe
Wyprawy zamkowe Drukuj Email help
Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Widok roku Widok miesiąca Widok tygodnia Zobacz dzisiejsze Szukaj Wskaż miesiąc
Forty Twierdzy Modlin
Sobota, 19. Wrzesień 2020, 07:00 - 13:00
przez SP5DUWybrań : 151

Forty Twierdzy Modlin w gminie Zakroczym (ND06): TFR45, TFR46, TFR47, TFR48. Obiekty wielokrotnie aktywowane, ale ilość uczestników naszych programów ciągle rośnie.   :-)

Aktywatorów namawiam do większego zainteresowania się nadawcami z państw WCA, której jesteśmy członkiem (!). Wybór (częsty) „80/SSB/SP” utrudnia/uniemożliwia zagranicznym nadawcom uczestnictwo w programach ZwP. Wprawdzie wymogi naszego współzawodnictwa kuszą pośpiechem (wystarczy niewiele łączności do zgłoszenia i zaliczenia aktywacji), to może warto podjąć próby szerszego propagowania naszych programów, z obustronną korzyścią.  Ilość  moich QSOs ze stacjami zagranicznymi w ramach tej samej aktywacji przeważnie wynosi 40-50 % wszystkich łączności.  

Zakładam aktywność w godz. 07:00-13:00 LT (czas orientacyjny); do 60’ na każdym obiekcie; pierwszy kwadrans 80/SSB, później 80/CW i 40 CW/SSB (opcjonalnie 20m). Serdecznie zapraszam, bez względu na możliwe już potwierdzenia.

PS. Bardzo dziękuję Michałowi SP4FDH, jego XYL Agnieszce i innym  Organizatorom za zorganizowanie i przeprowadzenie wspaniałego XIV Zjazdu Kasztelańskiego Bractwa Zamkowego. A Koleżankom i Kolegom, których miałem zaszczyt tam spotkać (w końcu face-to-face) za wspólny pobyt i życzliwą akceptację mojej obecności.

Wróć

JEvents v1.5.5   Copyright © 2006-2010

Valid XHTML and CSS.