Wyniki współzawodnictwa rocznego 2019 |
|
Wpisany przez SP2ALT
|
poniedziałek, 03 lutego 2020 17:53 |
31 stycznia upłynął termin uzupełniania danych do współzawodnictwa rocznego i zgodnie z regulaminem ogłaszamy wyniki za rok 2019
Współzawodnictwo roczne RYCERSKIE 2019
LP | Znak | Imię | QTH | QSO |
1 |
SP6BBE |
Zbigniew |
Dubiecko |
984 |
2 |
SP7ITS |
Wiesław |
Smardzewice |
685 |
3 |
SP7PTM |
Szk. Kl. Kr. |
Tomaszów Mazowiecki |
604 |
4 |
SP6GF |
Marek |
Głogów |
598 |
5 |
SP4GDC |
Romuald |
Nidzica |
526 |
6 |
SP3DWH |
Zygmunt |
Wolsztyn |
463 |
7 |
SP3PWL |
Wolsztyński Kl.Kr. |
Wolsztyn |
438 |
8 |
SP3UY |
Wiesław |
Białośliwie |
401 |
9 |
SP2RTA |
Karol |
Chojnice |
368 |
10 |
SQ2MTI |
Krzysztof |
Tczew |
354 |
11 |
SQ5AAJ |
Janusz |
Warszawa |
354 |
12 |
SP2KMH |
KL. KF |
Tczew |
338 |
13 |
SP7AH |
Paweł |
Kielce |
267 |
14 |
SP6KEP |
KL.KF |
Leśnica |
265 |
15 |
SP8UFY |
Wojciech |
Lublin |
256 |
16 |
SP4SHW |
Jerzy |
Olsztyn |
219 |
17 |
SP2ALT |
Wojciech |
Chojnice |
211 |
18 |
SQ8JCB |
Mariusz |
Łuków |
209 |
19 |
SP6OJG |
Marian |
Ozimek |
205 |
20 |
SQ9OUM |
Bogdan |
Bytom |
173 |
21 |
SQ4IOH |
Kazimierz |
Olsztyn |
170 |
22 |
SP7WLU |
Wojciech |
Łódź |
147 |
23 |
SP3QFV |
Wojciech |
Rzgów |
146 |
24 |
SQ2AHL |
Tadeusz |
Inowrocław |
143 |
25 |
SP2GK |
Grzegorz |
Chojnice |
95 |
26 |
SQ3BYQ |
Marek |
Golina |
85 |
27 |
SP4MAZ |
Mazurskie Stow.Kr. |
Biała Piska |
74 |
28 |
SQ6NSG |
Adam |
Głogów |
67 |
29 |
SQ2PHK |
Grzegorz |
Chojnice |
67 |
30 |
SP2GUC |
Eugeniusz |
Chojnice |
61 |
31 |
SQ6ELK |
Marek |
Wrocław |
52 |
32 |
SP9WPR |
Mariusz |
Skoczów |
46 |
33 |
SQ2TOM |
Tomasz |
Bydgoszcz |
45 |
34 |
SP7MFU |
Andrzej |
Kielce |
37 |
35 |
SP5AHR |
Mieczysław |
Warszawa |
25 |
36 |
SP9MRP |
Mariusz |
Tarnowskie Góry |
24 |
37 |
SQ7RF |
Robert |
Skierniewice |
23 |
38 |
SP7PBC |
Skierniewicki Kl.Ł |
Skierniewice |
19 |
39 |
SQ9CWO |
Jan |
Olesno |
17 |
40 |
SP9KDA |
KŁ |
Olesno |
15 |
41 |
SP3EIE |
Dariusz |
Piła |
14 |
42 |
SP5EJG |
Jerzy |
Warszawa |
14 |
43 |
SP6OLE |
Ryszard |
Grodziec |
10 |
44 |
SP4FDH |
Michał |
Biała Piska |
7 |
45 |
SP2TMT |
Klub Kf PZK |
Toruń |
4 |
46 |
SQ7JS |
Janusz |
Urbanice |
4 |
47 |
SP8LEP |
Artur |
Pasieka |
3 |
48 |
SQ2BNM |
Mariusz |
Toruń |
3 |
49 |
SQ8SEP |
Dariusz |
Kraśnik |
3 |
50 |
SQ5JUJ |
Ryszard |
Nowy Zglechów |
2 |
51 |
SP9YFF |
Radioklub |
Wojkowice |
2 |
52 |
SP7MTU |
Zbigniew |
Łódź |
1 |
53 |
SQ5SUL |
Cezary |
Białołęka Dworska |
1 |
54 |
SQ9DXT |
Jan |
Zebrzydowice |
1 |
55 |
SQ7WOJ |
Wojciech |
Skierniewice |
1 |
Współzawodnictwo roczne KASZTELAŃSKIE 2019
LP | Znak | Imię | QTH | Zamki |
1 |
SQ5GLB |
Marek |
Warszawa |
170 |
2 |
SQ9OUM |
Bogdan |
Bytom |
137 |
3 |
SP5IDK |
Mirosław |
Warszawa |
137 |
4 |
SP9YFF |
Radioklub |
Wojkowice |
94 |
5 |
SP2ALT |
Wojciech |
Chojnice |
92 |
6 |
SP4YLA |
Julita |
Olsztyn |
91 |
7 |
SQ4IOH |
Kazimierz |
Olsztyn |
90 |
8 |
SP2LQP |
Piotr |
Chojnice |
76 |
9 |
SP3CMA |
Jarosław |
Piła |
39 |
10 |
SQ6NSG |
Adam |
Głogów |
38 |
11 |
SP6GF |
Marek |
Głogów |
38 |
12 |
SP6TRX |
Ireneusz |
Głogów |
34 |
13 |
SP6TGI |
Jan |
Lubań Śląski |
23 |
14 |
SP6GNK |
Piotr |
Duszniki Zdrój |
18 |
15 |
SP9RTZ |
Marian |
Borowce |
14 |
16 |
SP9KVZ |
RK |
Borowce |
14 |
17 |
SP5JCX |
Tomasz |
Warszawa |
13 |
18 |
SP5JCM |
Maria |
Warszawa |
12 |
19 |
SP5DU |
Krzysztof |
Warszawa |
12 |
20 |
SP1MVG |
Krzysztof |
Szczecin |
11 |
21 |
SP8BBK |
Jerzy |
Kolbuszowa Grn. |
9 |
22 |
SP4MAZ |
Mazurskie Stow.Kr. |
Biała Piska |
8 |
23 |
SQ8JCB |
Mariusz |
Łuków |
7 |
24 |
SQ3HTK |
Waldemar |
Piła |
5 |
25 |
SQ2TOM |
Tomasz |
Bydgoszcz |
5 |
26 |
SP6JQF |
Zenon |
Wrocław |
4 |
27 |
SQ6ILJ |
Jakub |
Wrocław |
3 |
28 |
SQ8HNB |
Radosław |
Zamość |
2 |
29 |
SP2RTA |
Karol |
Chojnice |
1 |
30 |
SQ2EEY |
Krystian |
Kwidzyn |
1 |
31 |
SP5PPK |
Praski KK |
Warszawa |
1 |
32 |
SP4SHW |
Jerzy |
Olsztyn |
1 |
33 |
SQ5ABG |
Wiesław |
Garkowo Stare |
1 |
34 |
SP8ZBX |
Radioklub Wilga |
Krosno |
1 |
35 |
SQ9IAB |
Rafał |
Wieliczka |
1 |
36 |
SP5EJG |
Jerzy |
Warszawa |
1 |
37 |
SP4FDH |
Michał |
Biała Piska |
1 |
38 |
SP9PKS |
KL.KF |
Mikołów |
1 |
39 |
SP8NFZ |
Wiesław |
Rogi |
1 |
40 |
SP3QFV |
Wojciech |
Rzgów |
1 |
41 |
SP9PGE |
KL. KGER |
Kraków |
1 |
42 |
SP8PRL |
KL. KF |
Chełm |
1 |
43 |
SP5UUD |
Andrzej |
Drążdżewo |
1 |
44 |
SP3PMA |
Klub Kr. Gwarek |
Konin |
1 |
45 |
SP9JTZ |
Piotr |
Kozy |
1 |
46 |
SQ4FDK |
Piotr |
Niedrzwica |
1 |
47 |
SP8FB |
Mirosław |
Hrubieszów |
1 |
48 |
SP2CYK |
Andrzej |
Kwidzyn |
1 |
Nagrody w tym roku w postaci grawertonu, statuetki lub pucharu zgodnie z regulaminem otrzyma Zbigniew SP6BBE i ponownie Marek SQ5GLB. Nagrody wręczymy na Zjeździe Kasztelańskim we wrześniu 2020r.
|