Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Podziękowanie dla taty Przemka PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
sobota, 24 grudnia 2011 15:14

W tym roku utrzymanie naszego portalu zamkowego zasponsorował ojciec jednego z najmłodszych operatorów - Przemka SQ9ORQ. Otrzymaną w czasie zjazdu kwotę wydaliśmy na opłacenie domeny oraz miejsca na serwerze. Za dofinansowanie, tą drogą, jeszcze raz serdecznie dziękujemy..

 
Uroczyste zakończenie zawodów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 27 września 2011 16:34

17 września 2011 w Warszawie w siedzibie Południowo Praskiego Oddziału terenowego PZK odbyło się uroczyste podsumowanie Zawodów Zamkowych i "O statuetkę Syrenki Warszawskiej". Za komunikatem PZK oddam głos Wiesiowi SQ5ABG:

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom spotkania na Wale Miedzeszyńskim w sobotę 17 września, a okazją  było podsumowanie zawodów „Nocnych  Marków ”, „Zamkowych” i „Syrenki” .
Wśród zaproszonych gości byli obecni Marszałek Województwa Mazowieckiego Marcin Kierwiński, burmistrz Dzielnicy Praga Południe Jarosław Karcz, radni dzielnicy Pragi Południe -  Bożena Manarczyk SQ5BT i Ryszard Kalkhoff. Z krótkofalowców przybyli między innymi  krótkofalowcy z SP2 - Wojtek SP2ALT  i Piotr SP2LQP,  z SP4 -  Karol  SP4GIW, koledzy z OT 51, OT 25, sympatycy oraz Koleżanki i Koledzy z Praskiego OT wraz z Rodzinami.

Przybyłych gości przywitał prezes POT PZK Maciek SQ5NAE, a następnie w imieniu prezesa PZK - Wiesław SQ5ABG. Swoje wystąpienie mieli też zaproszeni goście. Marszalek Kierwiński zapewnił wszystkich obecnych, że nadal będzie wspierał nasze dążenia do unormowania spraw związanych z MOŚ oraz zapewnił o organizacji spotkania w szczeblu ministerialnym.  Burmistrz Karcz w krótkich słowach zapewnił o dalszej kontynuacji współpracy między władzami dzielnicy a Praskim OT oraz podziękował za tak wspaniałe promowanie naszej dzielnicy w zawodach. Marszałkowi Kierwińskiemu oraz burmistrzowi dzielnicy  zostały wręczone pamiątkowe statuetki „ Za wspierania inicjatyw krótkofalarskich”. – To bardzo mnie zobowiązuje – powiedział marszałek Kierwniński i możecie liczyć na moją pomoc w waszych krótkofalarskich sprawach – dodał Kierwniński, który miał jeszcze okazję zobaczyć jak wygląda  wyjazdowy „polowy szek”  oraz stacjonarna stacja klubu SP5PPK.Nagrody ZZ2011 i Lampa Nocnych Marków
Puchary za Zawody Zamkowe i Lampa Nocnych Marków


W części podsumowującej odczytano protokoły wyników zawodów oraz wręczono lampę „ Nocnych Marków”  oraz puchary za zawody Zamkowe i statuetki za zawody Syrenki. Teraz przystąpiono do losowania dodatkowych nagród wśród uczestników którzy wzięli udział co najmniej w dwóch edycja zawodów. Takich na liście było 25 uczestników. Niespodzianką Rady Sponsorów, której od 4 lat przewodzi Jurek SQ5JD było to, że nagrody, a były to w tym roku stacje lutownicze, otrzymali wszyscy spełniający regulamin nagród Rady Sponsorów. Natomiast dodatkowo rozlosowano 5 egzemplarzy książki „Cień Błyskawicy”  z dedykacją autora, ufundowanych przez Ewę  SP5HEN i Wiesława SQ5ABG.
Po części oficjalnej przystąpiono  do tradycyjnego grillowania oraz rozmów w tzw. podgrupach.Odczytujący nagrodzonych Marek SQ5GLB oraz Wiesław SQ5ABG


Chciałbym ta drogą serdecznie podziękować wszystkim za przybycie na nasze spotkanie, które jest świetna okazja do integracji naszego środowiska oraz możliwością zaprezentowania naszego dorobku i osiągnięć dla tych co z krótkofalarstwem na co  dzień maja mało do czynienia.
Wiesław SQ5ABG

Poprawiony: wtorek, 27 września 2011 16:52
 
Zaproszenie na podsumowanie Zawodów Zamkowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez SQ5GLB   
środa, 07 września 2011 21:35

Witam Serdecznie.

Bardzo dziękuję za udział w organizowanych przez członków 37 Oddziału Terenowego PZK zawodach krótkofalarskich.
W imieniu Zarządu 37 OT PZK, Rady Sponsorów OT oraz Organizatorów Zawodów Serdeczne Zapraszam na Uroczyste Podsumowanie Zawodów Zamkowych, Zawodów Syrenki oraz Zawodów Nocnych Marków, które odbędzie się w dniu

17 września br. o godzinie 12.00 w siedzibie POT
w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński 381.

Program imprezy przewiduje podsumowanie w/w zawodów, wręczenie zwycięzcom pucharów, statuetek i dyplomów oraz wręczenie nagród-niespodzianek tym uczestnikom zawodów, którzy spełnili warunki regulaminowe Rady Sponsorów 37 OT PZK. Uroczystości zakończy ognisko, grill i spotkanie w grupach zainteresowań…


Marek Urbanowicz – SQ5GLB

Poprawiony: środa, 07 września 2011 21:38
 
SN0TK - 10.09 - zamek Kostrzyn PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
środa, 07 września 2011 19:24

Klub SP1PNW z okazji Dni Twierdzy Kostrzyn uruchomi stację okolicznościową SN0TK (3-18.09.2011).
10 września 2011 planowana jest praca z terenu Twierdzy podczas imprezy! Będzie to równocześnie aktywacja zamku Kostrzyn - BGW01, na terenie którego będzie zainstalowana stacja SN0TK.

 
V Zlot Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
środa, 07 września 2011 19:11

Czas leci i przed nami kolejny V Zlot Kasztelański, który odbędzie się w dniach 22-23 X 2011 w okolicach Częstochowy. A dokładnie w gospodarstwie agroturystycznym w Zrębicach. O miejscu spotkania można się zapoznać na stronie Folwark Zrębice. Możliwy nocleg już od piątku 21 X. W sobotę od rana do obiadu  "sztafeta" po okolicznych zamkach, a wieczorem jak co roku uroczysta kolacja. W niedzielę rozjedziemy się do domów pracując z zamków w drodze powrotnej. Oczywiście w drodze na spotkanie również będą aktywowane zamki. Bliższe szczegóły na temat opłaty za noclegi, kolację podamy na stronie. Wstępne zgłoszenia przyjmuje Marek SQ5GLB.

Poprawiony: środa, 07 września 2011 21:30
 
Nowy wykaz zamków PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 24 lipca 2011 21:53

W dziale do pobrania został zamieszczony nowy wykaz zamków - wersja VII 2011.

 
Wyprawa na zamki w SP6 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
sobota, 23 lipca 2011 20:43

Zespół w składzie Marek SQ5GLB, Piotr SP2LQP oraz Wojtek SP2ALT udaje się na tygodniową wyprawę do okręgu szóstego. Od poniedziałku 25 lipca do niedzieli 31 lipca, 1 sierpnia Marek będzie pracował z kilku zamków w drodze do domu. W planie zamki z powiatów ZO, LF, LH, BE, JG, JM, KQ, AB oraz kilka zamków z powiatów ościennych. Praca od 7:30 z przerwą na obiad do ok. 18-19. Aktywność w pasmach 80 i 40m w zależności od propagacji. Dodatkowo kontakt na częstotliwości 144.525 MHz - do komunikacji pomiędzy naszymi samochodami i dla chętnych do zrobienia zamku na 2m lub skontaktowania się z ekipą. Zamków w tym rejonie jest dużo, więc będzie co robić. W kalendarzu wypraw podamy listę zamków na dany dzień z podziałem do obiadu i po obiedzie.

Zapraszamy do QSO!

Marek, Piotr i Wojtek

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 32 z 39
Valid XHTML and CSS.