Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Zgłaszanie aktywności zamkwych PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
poniedziałek, 08 listopada 2010 11:26

Polecam dokument stworzony przez Piotra SP2LQP - instrukcja jak dopisać aktywność zamkową do listy oraz zgłosić ją do współzawodnictwa w Menu "Jak to zrobić". W uzupełnieniu dodam, że zmieniłem na stronie formularza nazwę przycisku WYŚLIJ na DALEJ. Teraz przycisk WYŚLIJ pojawia się tylko na drugiej stronie, gdzie dokonuje się sprawdzenia poprawności danych i po jego "kliknięciu" następuje wysłanie zgłoszenia do Award Managera oraz wpisywane są dane do systemu.

Życzę miłej lektury i bezproblemowego zgłaszania aktywności zamkowych.

 
Kolejne dyplomy WCAA w SP PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
poniedziałek, 08 listopada 2010 11:21

Miło zakomunikować o kolejnych zdobywcach dyplomu WCAA. Są nimi Marek SP6NIC (No 23) oraz Waldek SQ3HTK (No 24). W raz z Jarkiem SP3CMA (No. 17) już trzech nadawców z SP posiada ten dyplom.

 
Wyprawa "Podkarpacie 2010" - pamiątki dla aktywnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2LQP   
niedziela, 31 października 2010 16:05

Od 3 do 9 lipca 2010 r. w składzie Wojtek SP2ALT, Piotr SP2LQP, Grzegorz SP3CSD i Marek SQ5GLB wybraliśmy się na wyprawę zamkową do SP8 i na Ukrainę. W sumie około 50 zamków przez tydzień. Wrażenia z wyprawy to temat na oddzielną pisaninę, na co w odpowiednim momencie przyjdzie czas. Swoisty finał wyprawy miał miejsce podczas zamkowego zjazdu w Gorzewie koło Płocka 23 października 2010 r.
Jak wszyscy wiedzą lipiec to podły czas na robienie QSO między godzinami 9-18. Owszem, "idzie robić", jak mówią, ale z trudem. Stacji mało, propagacja nędzna, a jednak każdy z uczestników wyprawy chce jednak te parę łączności dać nie tylko kolegom, ale i samemu zrobić. Ku naszej radości korespondenci się znajdowali, byli tacy co pilnowali wyprawę i gdy tylko rozpoczynaliśmy pracę z nowego zamku - wołali nas. Robili łączność z jedną stacją i czekali na następny zamek. W tym polowaniu na zamki kilku kolegów towarzyszyło nam wiernie przez cała wyprawę i dawali szansę nam zaliczyć pracę zamkową. Po prostu wołali i przeprowadzali QSO z każdym z nas, z każdego zamku. Po zakończeniu wyprawy postanowiliśmy specjalnie im podziękować. Czekaliśmy z tym na jakąś szczególną okazję - zjazd kasztelański. W Gorzewie był Marian SP9RTZ, który jednocześnie reprezentował klub SP9KVZ. Wyjechał z dwoma  plakietami upamiętniającymi wyprawę "Podkarpacie 2010". Pozostałe plakiety powędrują pocztą do Janka OK2BIQ, Adama SP3EA, Edmunda SP5CGN, Janka SP5FHF, Mariana SP6OJG i Marka SQ8MFM.


SP2QCS                                   SP9RTZ                                      SP2LQP

 


Dziękujemy wszystkim, którzy z nami nawiązali QSO i zapraszamy do "zaliczania" zamków w kolejnych wyprawach.
Piotr SP2LQP

Poprawiony: niedziela, 31 października 2010 16:30
 
IV Zlot Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 24 października 2010 20:09

IV Zlot Kasztelański przeszedł do historii. Do Gorzewa przybyła liczna grupa aktywujących zamki. Po uroczystej kolacji w sobotę nastąpiło wręczenie nieodebranych nagród i dyplomów za Zawody Zamkowe i Zawody Syrenki. Wręczone zostały obecnym wylosowane nagrody niespodzianki. SP2ALT, SP3CSD i SP6TRX otrzymali od Marka SQ5GLB podziękowanie za pracę przy programie zamkowym. Później nastąpiły obrady, w czasie których były dyskutowane tematy związane z rozwojem programu. Po zakończeniu oficjalnej części rozmowy trwały jeszcze do później nocy.

Uczestnicy zlotu w ten weekend aktywowali szereg okolicznych zamków. Najwięcej ekipa w składzie: Andrzej SQ2AJN, Marcin SQ2BXI i Zbyszek SP2QCS, którzy zostali jeszcze w okolicach Gorzewa do poniedziałku.

Przed kolacją zostało zrobione uczestnikom zlotu zdjęcie:

Dziękujemy Grzegorzowi SP3CSD za organizację zjazdu i szykujemy się do następnego za rok!

Poprawiony: niedziela, 24 października 2010 20:24
 
Film z wyprawy zamkowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 17 października 2010 18:10

Otrzymałem list z linkiem do filmu z wyprawy zamkowej SP3CMA i SQ3HTK. Film zrealizował kolega Paweł.

Zapraszam do oglądania: Wyprawa na zamek Oborniki

Swego czasu pracowałem z tego miejsca z Piotrem SP2LQP - maszt na środku boiska a odciągi do bramek ;-)

 

 
IV Zlot Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP3CSD   
wtorek, 21 września 2010 17:04

Informuję, że tradycyjny „IV Zlot Kasztelański” w tym roku odbędzie się w gospodarstwie agroturystycznym „U Gosi” w Gorzewie koło Gostynina. http://www.u-gosi.jasky.pl/u-gosi/ w dniach 23 – 24 października.

Na Zlot zapraszamy wszystkich, którzy preferują pracę portable z Zamków i nie tylko.

Więcej…
 
Wylosowane nagrody PDF Drukuj Email
Wpisany przez SQ5GLB   
wtorek, 21 września 2010 16:58

W dniu 18 września br. w 37 Oddziale Terenowym PZK w Warszawie odbyło się tradycyjne uroczyste podsumowanie zawodów krótkofalarskich organizowanych prze 37 OT.

Po słowie wstępnym wygłoszonym przez Prezesa 37 OT PZK Macieja Dębskiego SQ5NAE nastąpiło wręczanie nagród i dyplomów dla zdobywców czołowych miejsc w zawodach. Po zakończeniu tej części uroczystości Szef Rady Sponsorów Jerzy Manarczyk SQ5JD wraz z „dyżurnymi sierotkami” Bożenką SQ5BT i Moniką SQ5LMT rozlosowali nagrody-niespodzianki wśród krótkofalowców, którzy spełnili wymagania regulaminowe R.S. Warunki te spełniło 28 osób, których „szanse”w ilości 35 znalazły się w kapeluszu. Szczęśliwcami okazali się (niech ucałują rączki „sierotek”) w kolejności losowania: Władysław Mirecki SP4ICP, Marcin Palmowski SQ9ITA, Włodzimierz Nawrot DL3KDC, Piotr Eichler SP2LQP, Marian Błaszczyk SP9RTZ oraz Marzena Paluszkiewicz SQ2LKO (buziaczek w policzek Moniki).

Osoby, które nie były obecne na uroczystościach i nie odebrały pucharów, dyplomów oraz nagród-niespodzianek będą to mogły uczynić na Zlocie Kasztelańskim, który odbędzie się w dniach 23-24 X br. w Gorzewie koło Gostynina.

Informacji na temat Zlotu udziela i zgłoszenia przyjmuje Grzegorz SP3CSD tel. kom. 604245357.

Marek Urbanowicz – SQ5GLB

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 35 z 39
Valid XHTML and CSS.