Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Raporty z aktywności zamkowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
sobota, 22 maja 2010 19:14

Uruchomiony został moduł raportowania pracy z aktywności zamkowych. Nowy system ma przewagę nad tym ze starej strony, że użytkownik od razu zobaczy zgłoszoną aktywność na liście. Na razie nie ma powiązania automatycznego ze współzawodnictwem, ale zapewne taki mechanizm pojawi się w przyszłości, po uzgodnieniach z Markiem SQ5GLB, który to współzawodnictwo prowadzi.

Zalogowani użytkownicy systemu wypełniają uproszczoną wersję tego raportu (nie muszą np. wpisywać e-maila za każdym razem).

W przyszłości dołożony zostanie moduł wprowadzania logu z aktywności zamkowej.

 

 
Wydawanie dyplomów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 maja 2010 09:41

Irek SP6TRX informuje, że przez  4 tygodnie (do 20 VI) nie będzie przyjmował zgłoszeń i wysyłał dyplomów.
Prosimy o cierpliwość. Wnioski wysłane w tym czasie zostaną rozpatrzone dopiero po powrocie Irka z wyprawy radiowej po LA, gdzie LA/SP6TRX będzie pracował z kilku parków WFF i wysp IOTA.

Irek zaprasza stacje SP do łączności, informacje o aktywności będą pojawiać się w sieci.

 
Logi za zawody PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 16 maja 2010 20:58

Logi za zawody spływają systematycznie, stan logów przyjętych można sprawdzić wybierając z menu "Zawody zamkowe".

Wystąpił problem z załącznikami poczty do listów wysyłanych z serwisu o2. Dziś wieczorem robot został ulepszony, a zainteresowani poinformowani o tym fakcie indywidualnie. Dalsze przyjmowanie logów powinno iść bezproblemowo.

Za powstałe utrudnienia przepraszam  - Wojciech

 

 
Zawody Zamkowe 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 13 maja 2010 18:22

Zawody Zamkowe już 15 maja 2010, od 15:00 do 18:00 UTC.

Logi za zawody wysłać należy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Logi za zawody będą przyjmowane przez program ZZ Robot. Program ten automatycznie odbiera pocztę z konta Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poczta będzie sprawdzana co ok. 15 minut i należy uzbroić się w cierpliwość. Program odpowie na 100%. Robot dość skrupulatnie będzie sprawdzał logi pod kontem poprawności jego wypełnienia. Jeżeli wykryje błędy, przyśle list z podaniem co jest nie tak. Po poprawieniu logu należy przesłać go ponownie. Przyjęte logi pojawią się automatycznie na liście logów nadesłanych.

Więcej…
 
Pierwsze dyplomy klasy Korona PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
sobota, 24 kwietnia 2010 09:00
Miło nam zakomunikować, że kol. Ryszard Jurkowski SQ5JUJ zdobył jako pierwszy dyplomy Szlachecki i Rycerski w klasie "Korona".
Poniżej przedstawiamy zdjęcia tych dyplomów wykonane przed wysyłką.
GRATULUJEMY!
 
Wzór pieczęci Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 marca 2010 20:16

Mamy przyjemność zaprezentować zdjęcie pieczęci doczepianej do dyplomu. Zdjęcie jest umieszczone w dziale Regulamin->wzory dyplomów

 
Logowanie do serwisu PDF Drukuj Email

Logowanie do serwisu jest przeznaczone dla uczestników w programie "Zamki w Polsce".

Po zalogowaniu użytkownicy będą samodzielnie wprowadzać dane dotyczące zrobionych i potwierdzonych łączności z zamkami, anonsować wyprawy, zgłaszać aktywność z natychmiastowym wpisaniem na listę aktywności, automatycznie generować wnioski na dyplomy (sprawdź i wyślij zgłoszenie), zgłaszanie stanu zrobionych i potwierdzonych zamków do współzawodnictwa.

Na dzień dzisiejszy udostępniona jest funkcja odpisywania w serwisie zrobionych zamków do dyplomu szlacheckiego i rycerskiego. Anonsowanie aktywności, zgłaszanie aktywności realizowane jest w oparciu o mechanizmy starej strony udostępniane w serwisie ZamkiSP. Pozostałe funkcjonalności będą pojawiać się w serwisie sukcesywnie.

Istotnym warunkiem do sprawnego działania serwisu jest użycie własnego znaku do logowania (nazwa użytkownika) oraz akceptacja regulaminu. Regulamin ten przewiduje podanie obowiązkowych danych: imię, nazwisko i QTH, z czego do wiadomości innych użytkowników udostępniane są: imię i QTH. Podanie tych danych dla stacji indywidualnych i nasłuchowych nie powinno to być problemem.
Stacje klubowe uczestniczące w programie również podają znak z zezwolenia, ale w polu imię wpisują  skróconą nazwę klubu, a w polu nazwisko znak operatora wprowadzającego dane w imieniu klubu.
(sposób utworzenia nazwy skróconej można zobaczyć na liście współzawodnictwa klubów).

W razie wątpliwości proszę o email do Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 38 z 39
Valid XHTML and CSS.