Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Wzór pieczęci Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 marca 2010 20:16

Mamy przyjemność zaprezentować zdjęcie pieczęci doczepianej do dyplomu. Zdjęcie jest umieszczone w dziale Regulamin->wzory dyplomów

 
Logowanie do serwisu PDF Drukuj Email

Logowanie do serwisu jest przeznaczone dla uczestników w programie "Zamki w Polsce".

Po zalogowaniu użytkownicy będą samodzielnie wprowadzać dane dotyczące zrobionych i potwierdzonych łączności z zamkami, anonsować wyprawy, zgłaszać aktywność z natychmiastowym wpisaniem na listę aktywności, automatycznie generować wnioski na dyplomy (sprawdź i wyślij zgłoszenie), zgłaszanie stanu zrobionych i potwierdzonych zamków do współzawodnictwa.

Na dzień dzisiejszy udostępniona jest funkcja odpisywania w serwisie zrobionych zamków do dyplomu szlacheckiego i rycerskiego. Anonsowanie aktywności, zgłaszanie aktywności realizowane jest w oparciu o mechanizmy starej strony udostępniane w serwisie ZamkiSP. Pozostałe funkcjonalności będą pojawiać się w serwisie sukcesywnie.

Istotnym warunkiem do sprawnego działania serwisu jest użycie własnego znaku do logowania (nazwa użytkownika) oraz akceptacja regulaminu. Regulamin ten przewiduje podanie obowiązkowych danych: imię, nazwisko i QTH, z czego do wiadomości innych użytkowników udostępniane są: imię i QTH. Podanie tych danych dla stacji indywidualnych i nasłuchowych nie powinno to być problemem.
Stacje klubowe uczestniczące w programie również podają znak z zezwolenia, ale w polu imię wpisują  skróconą nazwę klubu, a w polu nazwisko znak operatora wprowadzającego dane w imieniu klubu.
(sposób utworzenia nazwy skróconej można zobaczyć na liście współzawodnictwa klubów).

W razie wątpliwości proszę o email do Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Szansa na dodatkowe nagrody po starcie w Zawodach Zamkowych PDF Drukuj Email

Pozaregulaminowe Nagrody Rady Sponsorów
dla nadawców  - uczestników zawodów krótkofalarskich
37 Oddziału Terenowego PZK.

Rada Sponsorów to niezależne ciało powstałe w celu zbierania funduszy od instytucji i osób prywatnych przeznaczonych wyłącznie na zakupienie nagród pozaregulaminowych w zawodach krótkofalarskich organizowanych w 37 OT PZK, a także na opłacenie ich wysyłki.

Działanie takie przyczynia się do zwiększonego zainteresowania zawodami o statuetkę „Syrenki Warszawskiej”, „Zawodami Zamkowymi” oraz zawodami „Nocnych Marków”.

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE Drukuj Email

Uczestnicy program dyplomowego "Zamki w Polsce" długo oczekiwali na wydanie dyplomu. Wreszcie działania Rady Bractwa Zamkowego spowodowały, że dyplomy ujrzały światło dzienne. Duży udział finansowy w tym przedsięwzięciu miał Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców sponsorując druk dyplomów.

Dziękujemy w tym miejscu Piotrowi SP2JMR za przychylność dla programu zamkowego aktywizującego środowisko krótkofalowców, z których większość uczestników przynależy do PZK.  Dziękujemy również Zbyszkowi SP2IU za pomoc w kontaktach z Zarządem Głównym PZK.

Rada Bractwa Zamkowego - SQ5GLB, SP6TRX, SP3CSD, SP2ALT

 
WYNIKI ZAWODÓW ZAMKOWYCH 2009 PDF Drukuj Email

Z wynikami Zawodów Zamkowych 2009 można się zapoznać w dziale ZAWODY.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i gratuluje zajętych miejsc.

Marek SQ5GLB

 
UROCZYSTE PODSUMOWANIE ZAWODÓW ZAMKOWYCH 2009 PDF Drukuj Email

W DNIU 19 WRZEŚNIA 2009 ROKU W SIEDZIBIE 37 OT PZK W WARSZAWIE PRZY UL. WAŁ MIEDZESZYŃSKI 381 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTE PODSUMOWANIE WYNIKÓW ZAWODÓW SYRENKI I ZAWODÓW ZAMKOWYCH.

Początek uroczystości o godz. 12.00.
W programie m.in:
- Podsumowanie zawodów
- Wręczenie nagród regulaminowych oraz dodatkowych - ufundowanych przez Radę Sponsorów
- Pokazy
- Grill, ognisko
- Zajęcia w podgrupach...

Do udziału w uroczystości serdecznie zaprasza Zarząd 37 OT PZK

 
Krótkofalarskie łamańce PDF Drukuj Email

Po zakończonych Zawodach Zamkowych w 2008 na paśmie rozgorzała burzliwa dyskusja na temat "łamańców znakowych". Aby sprawę wyjaśnić wystosowałem pismo do UKE. Na moje zapytanie otrzymałem następującą odpowiedź:

"podczas pracy z miejsca innego niż lokalizacja określona w pozwoleniu zaleca się łamanie znaków wywoławczych w celu poinformowania korespondenta, że operator pracuje z innego niż podstawowe QTH" (UKE).

Jak z powyższego wynika, nie ma obowiązku "łamania się", a informacją o pracy z "innego" miejsca jest podany raport (np. w moim wypadku CGV02Z). Istotne też jest, aby komunikacja między stacjami w trakcie zawodów była zwięzła i czytelna.

Marek Urbanowicz - SQ5GLB

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 39 z 39
Valid XHTML and CSS.