Home Zjazdy Kasztelańskie VI Zjazd Kasztelański
VI Zjazd Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 27 września 2012 14:51

W dniach 21-23 września w Drawnie odbył się VI Zjazd Kasztelański. Pierwsi uczestnicy Zbyszek SP2IU i Ryszard SP2WXV przybyli w piątkowe południe. A wieczorem pomiędzy 19-20 pojawiła się spora grupa zamkowa w składzie: Marek SQ5GLB, Ewa SQ3KLE, Janek SQ3KLD, Irek SP6TRX, Piotr SP2LQP, Tomek SP5JCX i Wojtek SP2ALT. Spotkanie towarzyskie, rozmowy i dyskusje trwały do późna w nocy - wszak dawno się nie widzieliśmy.
W sobotę po śniadaniu ruszyła wyprawa SP6TRX, SP5JCX, SP2LQP i SP2ALT po zamkach Suliszewo I i II, Korytowo, Choszczno, Recz, Wapnica i Prostynia. Pozostali na miejscu aktywowali zamek Drawno.
W południe dotarła ekipa w składzie: Wiesław SP3UY z XYL Marią oraz Czesław SP3EOL z Haliną SP3VBH. Po południu zaś dojechali Krzysztof SP1MVG oraz Jarek SP3CMA.
O 18-tej po poczęstunku smaczną grochówką rozpoczęła się oficjalna część Zjazdu. Marek wręczył puchary i dyplomy za Zawody Zamkowe oraz Zawody Memoriału Grzegorza Sarneckiego SP6VGS. Część pucharów i dyplomów została odebrana przez przedstawicieli, którzy mogli dostarczyć je do rąk beneficjentów. Później nastąpiła dalsza część biesiadno-ogniskowa.
Pomimo początkowo lekko dżdżystej pogody ognisko trwało do późnej nocy.
W niedzielę po śniadaniu uczestnicy zjazdu rozjechali się do domów. Pamiętając o aktywacji kolejnych zamków.
Trzeba przyznać, że ilość korespondentów w ten weekend byłą duża, za co im dziękujemy.

Przed rozpoczęciem spotkania zrobiliśmy zdjęcie wszystkim uczestnikom:


Następny VII Zjazd za rok.

W galerii zdjęcia zrobione przez Jarka SP3CMA.

 
Valid XHTML and CSS.