Home Zjazdy Kasztelańskie XI Zjazd Kasztelański
XI Zjazd Kasztelański - Komunikat pozjazdowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP4TKO   
niedziela, 24 września 2017 18:45

Pomysły , narady, koncepcje, wybór miejsca i programu i wiele, wiele innych rzeczy i stało się XI Zjazd Kasztelański Bractwa Zamkowego rozpoczął się o czym świadczy np. poniższe zdjęcie


Wieczór w piątek był chłodny więc ognisko jak najbardziej było na miejscu.


Sobota była dniem intensywnej pracy. Jedni pojechali w teren pracować z zamków a niektórzy wybrali się do Olsztyna na zwiedzanie zamku.Przy rejestracji wszyscy chętni otrzymali będące niespodzianką zadanie w postaci testów ze znajomości terenu zjazdowego jak i historii budownictwa militarnego Warmii i Mazur. Do wygrania były cenne nagrody. Po powrocie ze zwiedzania i prac terenowych można było zapoznać z pracą Ruchomej Stacji Pomiarowej UKE, która to odwiedziła krótkofalowców.Następnie odbyła się sesja fotograficzna, która miała kilka wydań a jedno z nich poniżej:Po trudach związanych z wielokrotnym ustawianiem się do zdjęcia grupowego przeszliśmy do punktu kulminacyjnego – części oficjalnej (puchary, dyplomy i inne tego typu trofea) ale o tym to już Rada Bractwa wiedziała co i jak.
A było co rozdawać. Jak wspomniałem była też niespodzianka trzyczęściowy test w którym królowała Beata, która jak się przyznała spędziła nad nim wiele godzin.Potem były długo ciągnące się nocne zamkowców rozmowy w sympatycznej atmosferze i w równie sympatycznym otoczeniu.
I w zasadzie to już koniec. Spotkanie było miłe i kto chciał to przyjechał i mam nadzieję, że nie żałował. Autorem wszystkich zdjęć a jest ich masa jest Janusz SP4IRX i każdemu, kto prześle do Niego maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. udostępni link pod którym będzie można pobrać zdjęcia.


Dziękujemy za miłe spotkanie na Warmii i do następnych a gdzie to pewnie już wszyscy zainteresowani wiedzą.
Julita sp4yla, Kazik sq4ioh i Jacek sp4tko.

 
Valid XHTML and CSS.